Wernisaż i ogłoszenie wyników konkursu fotograficznego w Muzeum i Ośrodku Kultury Białoruskiej

Stowarzyszenie Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej, położone w Hajnówce przy ulicy 3 Maja 42, z ogromną radością zaprasza nie tylko uczestników swojego konkursu, ale także wszystkich miłośników fotografii oraz regionu Podlasia. Zaproszenie dotyczy zarówno ceremonii ogłoszenia wyników konkursu, jak i wernisażu wystawy pokonkursowej.

Podczas uroczystości wernisażowej, która odbędzie się 17 grudnia 2023 roku o godzinie 17.00, zostaną przedstawione wyniki konkursu. W trakcie tego wydarzenia wręczone zostaną również nagrody i dyplomy dla laureatów.

Wystawa pokonkursowa, na której zaprezentowane zostaną prace konkursowe, będzie dostępna do końca grudnia 2024 roku. Daje to niezliczone możliwości do zapoznania się z twórczością uczestników konkursu przez długie miesiące.

Konkurs był organizowany pod honorowym patronatem kilku instytucji. Swoje wsparcie udzielił Marszałek Województwa Podlaskiego, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Starosta Powiatu Hajnowskiego oraz Burmistrz Miasta Hajnówka. Ich zaangażowanie dowodzi znaczenia tego wydarzenia dla promocji kultury i turystyki w regionie.