Ciechanowiec zaprasza na Jarmark Św. Wojciecha

Już w najbliższą niedzielę w miejscowości Ciechanowiec (pow. wysokomazowiecki) odbędzie się Jarmark Św. Wojciecha – z okazji 60-lecia Muzeum Rolnictwa im. Księdza Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu. W tym celu przygotowano bardzo atrakcyjny program, podczas którego będzie można skorzystać z wielu różnych rozrywek.

Jarmark Św. Wojciecha w Ciechanowcu odbędzie się 24 kwietnia w godzinach 10:00-17:00. W trakcie imprezy pojawi się wiele rozmaitych atrakcji i występów na żywo, które będą umilać czas zarówno dorosłym, jak i tym najmłodszym gościom jarmarku.

Spośród wielu zaplanowanych rozrywek można wymienić m.in. konkursy przyrodnicze, pokazy tańca nowoczesnego, pokazy rzemiosła tradycyjnego, a także konkursy piosenek. Ponadto, pewnie dużą uwagę odwiedzających skupią też na sobie liczne stoiska handlowe z różnorodnym towarem oraz stoiska edukacyjne Nadleśnictwa Rudka.

Zobacz też, jak wyglądał Jarmark Wielkanocny w Rydułtowach.

Wspaniałe występy na żywo i pokazy prac konkursowych

Oprócz unikalnego asortymentu i angażujących konkursów na ciechanowieckiej scenie pojawią się także różne zespoły artystyczne. Występy na żywo zaprezentują m.in. kapele ludowe, zespoły wokalne, zespoły pieśni i tańca, chóry szkolne, jak również i widowisko „Mały Książę” przygotowane przez „Teatr Marzeń”.

Warto też zaznaczyć, że w kościele na terenie skansenu będzie można podziwiać wystawę prac konkursowych. Będą to prace nadesłane na konkurs „Magia leśnej przyrody w utworze ‘Na Jagody’ Marii Konopnickiej”.