Zbliża się XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych

Pomimo że w zeszłym roku utrzymująca się pandemia pokrzyżowała plany zorganizowania Regionalnej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, w tym roku już się na to nie zapowiada. W związku z tym po raz kolejny będzie można oglądać wspaniałe zwierzęta hodowlane, które pojawią się w Szepietowie w dniach 4 i 5 września.

Organizatorem wystawy jest Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego Szepietowo, który zaprasza wszystkich miłośników zwierząt na XXVII Regionalną Wystawę Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym, a także na VIII Ogólnopolską Wystawę Królików Rasowych. Na odwiedzających czekają rozmaite atrakcje, w tym wiele gatunków zwierząt hodowlanych.

Na wystawie pojawią się przedstawiciele agrobiznesu zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Wystawa odbędzie się na szepietowskiej Agroarenie, gdzie 4 września w godzinach 8:00-12:30 będzie można podziwiać najdorodniejsze okazy zwierząt hodowlanych. Na miejscu pojawią się również przedstawiciele Pierwszej Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Ponadto, wystawa będzie miejscem do prezentacji najnowszej generacji sprzętu i środków do produkcji rolniczej, a także nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Co więcej, nieopodal będzie można też znaleźć stoiska z lokalnymi produktami spożywczymi i wyrobami rzemieślniczymi.

Cała wystawa jest idealną okazją na spotkania z doradcami w dziedzinie rolnictwa, rolnikami, przedsiębiorcami, naukowcami i wystawcami. Można będzie tutaj nawiązać znajomości i podpisać kontrakty z przedstawicielami z różnych dziedzin, wspierając i rozwijając rolnictwo w naszym kraju.