Zakończenie letnich wakacji na Gościńcu Łomżyńskim

W nadchodzący weekend na wszystkich miłośników dobrej zabawy czeka huczne zakończenie lata na Gościńcu Łomżyńskim. W ramach imprezy zaplanowano dwa dni koncertów na żywo i wiele innych niespodzianek, w tym spektakularny pokaz fajerwerków.

Gościniec Łomżyński to tradycyjna impreza w Łomży, która ponownie odbędzie się na terenie Muszli Koncertowej przy ulicy Zjazd. I jak co roku festyn będzie obfitować w liczne koncerty artystów muzycznych z całej Polski. Żegnająca lato impreza rozpocznie się 27 sierpnia w piątek. O godzinie 19:00 Muszla Koncertowa zacznie podskakiwać od głośnych dźwięków muzyki tanecznej, zachęcając całą publikę do wielkiej zabawy.

Scena Muszli Koncertowej będzie obfitować w różne gatunki muzyczne. W pierwszy dzień pojawią się takie gwiazdy jak Top Girls, Francesco Napoli i Extazy. A drugiego dnia będzie można bawić się razem z Adamem Kalinowskim, a także z członkami zespoły Łzy, który w tym roku świętuje 25-lecie swojego istnienia. Natomiast jako gwiazda wieczoru wystąpi Margaret. Ponadto, na scenie będzie można zobaczyć też Magdę Sinoff i artystów muzycznych ze Studia Emdek.

Wstęp na Gościniec Łomżyński 2021 jest wolny, a sama impreza będzie doskonałą atrakcją dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Limit miejsc na Gościńcu Łomżyńskim to 4000 osób, z czego 250 to osoby niezaszczepione. Są to wymagania wysunięte przez polski rząd, dlatego organizatorzy muszą się do nich bezwzględnie zastosować.