Starszy kierowca wjechał w elewację sklepu w Bielsku Podlaskim

W Bielsku Podlaskim doszło do niecodziennego incydentu. Jak ustaliliśmy, starszy mężczyzna kierujący osobowym samochodem stracił kontrolę nad pojazdem i uderzył w budynek sklepu Action. Wypadek wydarzył się około godziny 9 rano na parkingu przy tym sklepie.

Nie tylko budynek sklepu ucierpiał w wyniku tego zdarzenia. Samochód starszego pana uderzył również w inny zaparkowany obok pojazd. Na miejsce interwencji natychmiast wezwano służby ratunkowe, w tym straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe. Karetka przewiozła mężczyznę na SOR. Na szczęście, oprócz kierującego, nie odnotowano żadnych innych osób poszkodowanych.

Zdjęcia dokumentujące to zdarzenie dostaliśmy od naszego Czytelnika i za to serdecznie dziękujemy!

Jednakże, to nie koniec dzisiejszych wydarzeń na drogach regionu. W rejonie miejscowości Chraboły, tuż po godzinie piątej nad ranem, miało miejsce kolejne zdarzenie drogowe. Ciężarówka przewożąca trzodę chlewną uderzyła zbiornikiem paliwa w murek znajdujący się przy drodze. Wszystko wydarzyło się niedaleko krajowej dziewiętnastki, na jednej z bocznych dróg.

Jak nam udało się ustalić, ciężarówka skręcając z głównej drogi w stronę Chraboł, aby uniknąć zderzenia z nadjeżdżającym pojazdem, musiała gwałtownie zjechać na bok. W wyniku tego manewru uderzyła w murek, co spowodowało pęknięcie zbiornika paliwa. Na miejsce wezwano straż pożarną, która musiała uporać się z wyciekiem paliwa.