Potężne utrudnienia w ruchu po śmiertelnym wypadku rowerzysty w Bielsku Podlaskim

W tragicznym incydencie, który miał miejsce po południu na skrzyżowaniu ulic 11 Listopada i Wyszyńskiego w Bielsku Podlaskim, doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z rowerem. Zdarzenie to miało miejsce przy przejeździe kolejowym. Niestety, mimo podjętych prób ratunkowych, rowerzysta nie przeżył tego zdarzenia. Na skutek tego tragicznego wypadku, w obszarze doszło do znacznych utrudnień komunikacyjnych.

Na miejscu zdarzenia obecna jest policja, która dokonuje wszystkich niezbędnych czynności służących ustaleniu okoliczności i przyczyn zdarzenia. Funkcjonariusze zarządzają także objazdami w obszarze miejsca wypadku.

Nadkomisarz Agnieszka Dąbrowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bielsku Podlaskim, informuje o zdarzeniu z udziałem ciężarówki i rowerzysty, które niestety skończyło się tragicznie dla rowerzysty. Policjanci, reagując na zaistniałą sytuację, kierują cały ruch pojazdów na główny przejazd kolejowy znajdujący się przy ulicy Wojska Polskiego. Ze względu na remont tego przejazdu, ruch jest tam aktualnie organizowany w systemie wahadłowym. Służby zwracają się z prośbą do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zastosowanie się do sygnałów wydawanych przez policjantów zarządzających ruchem w tym miejscu.