Nastoletni rowerzysta wylądował na masce samochodu osobowego w Woli Uhruskiej

W ubiegły piątek po południu doszło do niebezpiecznego wypadku w miejscowości Wola Uchurska (pow. włodawski), podczas którego 15-letni rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym, lądując na masce pojazdu. Do akcji oddelegowano patrole policji z województwa lubelskiego, które wraz z zespołem ratownictwa medycznego pojawiły się na miejscu zdarzenia.

Do groźnego zderzenia doszło 6 maja około godziny 14:00 na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Krzywej w Woli Uchurskiej (woj. lubelskie). Po przyjęciu zgłoszenia dyżurny policyjny wysłał w teren włodawskie patrole, które po dotarciu do celu rozpoczęły oględziny miejsca wypadku.

Odwiedź też ostrolekainfo.pl i zerknij na artykuł o śmiertelnym wypadku z udziałem 14-letniego rowerzysty.

15-latek nie ustąpił pierwszeństwa 62-letniemu kierowcy nissana

Jak podaje rzecznik prasowy włodawskiej policji, do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Leśnej i Krzywej w Woli Uchurskiej, gdzie 15-letni rowerzysta zatrzymał się na masce samochodu osobowego marki Nissan. Sprawcą wypadku był nastolatek, który jechał drogą podporządkowaną i nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu nissanowi.

Przebywający na miejscu medycy pogotowia ratunkowego zapewnili nastolatkowi niezbędną opiekę lekarską. Jednak w wyniku poniesionych obrażeń 15-letni rowerzysta został odwieziony do szpitala. Natomiast 62-letni kierowca nissana wyszedł z kraksy bez szwanku.

A tutaj przeczytasz o likwidacji nielegalnej bimbrowni w Turośni Kościelnej.