Ciężarówka z owocami wylądowała w rowie

Na trasie Chełm – Włodawa (woj. lubelskie) doszło do wypadku, podczas którego kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do pobliskiego rowu. Napakowana jabłkami przyczepa przechyliła się na bok, rozsypując owoce po całej drodze. Na miejscu pojawili się policjanci z drogówki, którzy rozpoczęli wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Do wypadku ciężarówki doszło na drodze wojewódzkiej nr 812, na trasie Chełm – Włodawa, w pobliżu miejscowości Luta w gminie Włodawa (pow. włodawski). Dyżurny policyjny przyjął zgłoszenie o wypadku około godziny 18:00, wysyłając na miejsce patrole policji z drogówki. Po przybyciu policjanci spostrzegli, że w rowie znajduje się ciężarówka marki Volvo, z przechyloną na bok przyczepą.

Kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku

Wstępne ustalenia mówią, że kierowca stracił kontrolę nad ciężarówką i wjechał nią do przydrożnego rowu. Ciężarówka wiozła ze sobą przyczepę wypełnioną jabłkami, które w wyniku przechylenia się samochodu rozsypały się na jezdnię. Funkcjonariusze policji zablokowali ruch uliczny, a strażacy zajęli się oczyszczaniem drogi i wyciąganiem ciężarówki z rowu.

Na miejscu wypadku pojawili się również medycy pogotowia ratunkowego. Kierowca ciężarówki został przebadany przez lekarzy, którzy nie stwierdzili u niego żadnych obrażeń. W wyniku wypadku nie ucierpiała żadna osoba.

O podobnych wydarzeniach pisze również portal https://naszbrzesc.pl.