Wypadek z udziałem 3 aut. Nie żyje 3,5-letnie dziecko

W pobliżu miejscowości Dziecinne na Podlasiu doszło w środę do tragicznego wypadku z udziałem 3 aut. 3,5-letnie dziecko podróżujące z mamą zginęło na miejscu. Dwie osoby zostały ranne. Droga była zablokowana przez wiele godzin, a kierowcy korzystali z tras objazdowych.

Dwa samochody osobowe zderzyły się z wozem dostawczym

W środę wieczorem droga krajowa nr 19 stała się miejscem tragedii. Policjanci ustalili, że kobieta kierująca autem osobowym marki Lexus zjechała na przeciwległy pas ruchu, czego wynikiem było zderzenie z pojazdami marki Citroen i Chrysler. Sytuację pogorszył fakt, iż jedno z aut było samochodem dostawczym. Jednego z kierowców wyciągano ze zmiażdżonego wozu za pomocą specjalistycznego sprzętu. Mężczyzna był zakleszczony w pojeździe. 3,5-letnie dziecko podróżujące z mamą zginęło na miejscu. Obecnie dwie osoby przebywają w szpitalu.

Dokładne okoliczności zdarzenia nie są jeszcze znane. Droga krajowa nr 19 była zablokowana około 3 godzin. W tym czasie samochody osobowe korzystały z objazdów przez drogi lokalne. Z kolei auta ciężarowe skierowano na objazdy drogami wojewódzkimi nr 693 i 690.