Tragiczne zdarzenie na ulicach Białegostoku – samochód potrącił rowerzystkę

Internet obiegło wstrząsające nagranie z miejsca groźnego wypadku, do którego doszło w Białymstoku. Na filmie widać, jak samochód osobowy, przemieszczając się po ulicy Kopernika, uderza w kobietę poruszającą się na rowerze. W wyniku zderzenia, rowerzystka zostaje wyrzucona przez pojazd w powietrze. Film jest skierowany do osób o mocnych nerwach.

Zdarzenie miało miejsce 20 września (środa) na ulicy Kopernika w Białymstoku, niedaleko przejścia dla pieszych. Nagranie pokazuje moment, gdy osobowy model Skody zatrzymuje się niespodziewanie na czerwonym świetle. Niedługo później na jezdnię wnika rowerzystka i dochodzi do straszliwego zdarzenia.

Pierwsze ustalenia śledztwa prowadzonego przez funkcjonariuszy policji, sugerują, że tuż przed tunelem Nila doszło do tragicznego potrącenia kobiety na rowerze przez kierowcę Renault. Bezpośrednio po tym wydarzeniu, auto renault uderzyło jeszcze w stojący przed nim pojazd – skodę. Wszystko to rozegrało się na pasie przeznaczonym dla rowerów. Przy tym wszystkim warto zauważyć, że wszyscy zaangażowani w tę sytuację kierowcy byli trzeźwi – takie informacje przekazała Komenda Miejska Policji w Białymstoku „Kurierowi Porannemu”.