Niezwykłe zakończenie wesela na Podlasiu: 53-latek ukradł prezent dla nowożeńców

Podlaskie wesele miało bardzo nietypowy epilog, o którym informuje radio RMF FM. Zwłaszcza jedno wydarzenie przykuło uwagę – kradzież koperty z gotówką przeznaczoną dla młodej pary przez 53-letniego mężczyznę. Policja była w stanie szybko zidentyfikować sprawcę dzięki nagraniom z monitoringu. Mężczyzna usprawiedliwiał swoje postępki nadmierną konsumpcją alkoholu.

RMF FM potwierdza, że do oddziału policji w Augustowie zgłosiła się kobieta twierdząca, że podczas poprzedniego dnia, w trakcie obchodów weselnych, ktoś niespodziewanie ukradł jej torebkę. Po przeglądzie nagrań z systemu monitoringu okazało się, że 53-letni mieszkaniec Augustowa skorzystał z momentu nieuwagi kobiety, gdy ta bawiła się na parkiecie tanecznym. Wówczas mężczyzna schował torebkę pod stół, a po krótkim czasie wrócił po nią, schował pod koszulę i opuścił wesele.

Sprawca został szybko namierzony i zatrzymany przez policję. Jego wyjaśnienia dotyczyły spożycia dużej ilości alkoholu. Własność pokrzywdzonej kobiety, która oceniła swoje straty na około 1400 złotych, zawierała również prezent weselny.