Trawnik na cztery pory roku

Trawa Epufloor Forest zaskoczy cię świeżym wyglądem, miękkością, gęstością, delikatnością w dotyku i wysokością. Murawa Epufloor Supreme odznacza się miękkością. Z kolei Epufloor Aurora jest gęsta i ma korzystną cenę. A Epifloor Nobel to wyjątkowa sprężystość.

Trawa z rolki, bo o niej mowa, to hit ostatnich lat. To produkt, który odpowiada na wysokie oczekiwania współczesnego klienta szukającego rzeczy…

  • komfortowych

  • oszczędzających czas

  • funkcjonalnych

Zobacz, jak zorganizować montaż sztucznej trawy, czy jest to łatwe i w jakich miejscach znajduje zastosowanie syntetyczna murawa? O co jeszcze zadbał dystrybutor sztucznej trawy, aby sprostać Twoim oczekiwaniom?

Co to jest syntetyczna murawa?

Trawa z rolki to pewnego rodzaju wykładzina imitująca prawdziwą trawę. Składa się z materiałów syntetycznych. Można by pomyśleć, że taka murawa jest tylko imitacją. A jednak dzięki nowoczesnej technologii można uzyskać idealne wrażenie naturalnej trawy. Owa nowinka technologiczna często jest produkowana z polipropylenu i polietylenu, co zapewnia wysoką odporność na uszkodzenia. Połączenie składników daje bardzo wysoką miękkość. Dystrybutor sztucznej trawy dba o to, aby syntetyczna murawa osiągała jak najwyższą jakość. Nie wszyscy wiedzą, że syntetyczna wykładzina, mimo że dopiero od kilku lat cieszy się popularnością, powstała już w połowie XX wieku w USA. Pierwszą syntetyczną trawę wykorzystywali Amerykanie do tworzenia boisk sportowych.

Układanie sztucznej trawy jest proste

Główną zaletą trawy z rolki jest to, że nie musisz jej

  • podlewać

  • kosić

  • nawozić

Czyli możesz zrezygnować z prac ogrodowych, które generują koszty oraz wymagają zaangażowania i czasu. Szczególnie zaoszczędzenie czasu jest istotne dla współczesnych ludzi. Z różnych stron stymulują nas różne możliwości, że chcielibyśmy mieć jak najwięcej czasu dla siebie. Dlatego poszukujemy rzeczy…

  • funkcjonalnych

  • pozwalających wygospodarować chwilę dla siebie

Poza tym nie każdy lubi prace ogrodowe. Trawa syntetyczna jest także wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne, szczególnie te niekorzystne. Wysoka lub niska temperatura nie ma znaczenia dla sztucznej murawy. Ten rodzaj murawy jest również wygodny dla właścicieli zwierząt. Miła w dotyku trawa zajmuje zwierzę i nie daje mu się nudzić. Trawa z rolki przyda się także, jeśli masz w domu jamnika, który lubi kopać dziury. W przypadku tego rodzaju trawy masz kłopot z głowy, bo nie da się tutaj wykopać dziury. Kolejną zaletą jest to, że układanie sztucznej trawy jest bardzo proste. Płacisz tylko jeden raz, dystrybutor sztucznej trawy przywiezie murawę do domu, a koszt instalacji masz gratis.

Gdzie można zastosować murawę z rolki?

Syntetyczna murawa sprawdzi się nie tylko na boiskach, ale też i na innego rodzaju nawierzchniach, takich jak korty tenisowe. Taka nawierzchnia prezentuje się znacznie atrakcyjnej w zielonej wersji syntetycznej. A przy okazji jest odporna na uszkodzenia. Nie straszny jej jest deszcz ani wielokrotne użytkowanie. Innym miejscem zastosowania murawy z rolki jest plac zabaw dla dzieci przy szkole, przedszkolu czy na osiedlu. Poza tym balkon i taras. Na tarasie wyścielonym zieloną murawą można czuć się bardzo komfortowo, chodząc bez butów i ciesząc się miękką powierzchnią.