Smutne wydarzenia w Srebrnej: W feralnym wypadku zginął 9-letni chłopiec

W malowniczej miejscowości Srebrna, położonej w województwie podlaskim, doszło do tragicznego w skutkach zdarzenia, które zakończyło się śmiercią młodego chłopca. Niewielki, 9-letni chłopiec stał się ofiarą nieszczęśliwego wypadku, który wydarzył się podczas zderzenia z ciągnikiem rolniczym.

Na szosie, biegnącej przez spokojną wieś Srebrną, 2 sierpnia doszło do potwornej tragedii. Ciągnik rolniczy przewrócił się, co prowadziło do utraty życia młodego pasażera. Wszystko rozpoczęło się od sorowitego łańcucha zdarzeń, kiedy 42-letni operator skutera stracił kontrolę nad swoim pojazdem. Mężczyzna upadł ze swojego skutera, a następnie został zaskoczony przez nadjeżdżający z naprzeciwka ciągnik.

Reagując na niebezpieczną sytuację, kierowca ciągnika podejmując desperacką próbę uniknięcia kolizji, skierował swój pojazd na pobocze drogi. Manewr ten doprowadził jednak do tragicznego dachowania ciągnika.

Zaangażowana została pomoc służb ratunkowych – policja, straż pożarna i ambulans przybyły na miejsce nieszczęsnego wypadku. Mimo natychmiastowej reakcji i usilnych starań o ratowanie młodego życia, los okazał się surowy. Niestety, chłopiec w wieku 9 lat nie przeżył.

Policja nadal prowadzi śledztwo dotyczące przyczyn i okoliczności tego smutnego incydentu. Z dostępnych informacji wynika jedynie tyle, co ujawniono publicznie. Wiadomo także, że obaj kierowcy uczestniczący w tym tragicznym wypadku byli trzeźwi.