Rodzice proszą o wsparcie dla 11-letniej Olgi, która od trzech lat walczy z nowotworem mózgu

Olga, nazywana przez swoich rodziców Lawendową Dziewczynką, to bardzo dzielna 11-latka, która zmaga się z potwornym nowotworem. Walka Olgi z guzem mózgu trwa już od trzech lat, ale dziewczynka nie ma najmniejszego zamiaru się poddać. Niestety jakiś czas temu rodzice otrzymali smutną informację, że 7 miesięcy chemioterapii okazało się bezskutecznych.

Ani rodzice, ani mała pacjentka nie zamierzają dawać za wygraną i robią wszystko, aby Olga mogła powrócić do normalnego życia. Lekarze, widząc, że chemioterapia nie przyniosła żadnych skutków, skierowali dziewczynkę na leczenie w Warszawie. A to oznacza, że Olgę czekają kolejne długotrwałe i wycieńczające terapie. Najgorsze jest to, że nowotwór w główce nadal postępuje i na tę chwilę zdążył uzyskać już spore rozmiary. A to sprawia, że dziewczynka nie może już wyraźnie mówić i nie widzi na jedno oko. Ponadto, przez ciągłe zmęczenie i wyczerpanie organizmu Olga zmuszona jest korzystać z wózka inwalidzkiego.

Jednak pomimo tak okropnej dolegliwości Lawendowa Dziewczynka ma dobre samopoczucie, jest spokojna i nastawiona optymistycznie. Uwielbia malować i jest w tym bardzo dobra. Jej urzekające prace malarskie doczekały się już nawet swojej pierwszej wystawy. Rodzice proszą o pomoc finansową dla swojej córeczki, aby mogła wygrać tę dewastującą walkę i cieszyć się długim i pięknym życiem.

Chemioterapia w Warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka oznacza kolejne, długie miesiące ogromnego wysiłku dla dziewczynki. A z racji tego, że choroba jest wielopostaciowa, potrzebna jest także opieka różnych specjalistów m.in. neurochirurga, neurologa, endokrynologa, ginekologa i okulisty. W związku z tym rodzina potrzebuje pieniędzy na wizyty u specjalistów, rehabilitację, dojazdy i zakwaterowanie, a także inne wydatki, jakie wiążą się z opieką medyczną dla walecznej Olgi.

Pieniążki na pomoc dla Olgi można wpłacać, klikając tutaj.

Olga posiada też własny fanpage o nazwie Olga – Lawendowa Dziewczynka.