Incydent w Plutyczach: Lokalny celebryta programu "Rolnicy. Podlasie" hospitalizowany

Andrzej Onopiuk, znany z udziału w programie „Rolnicy. Podlasie”, emitowanym na Fokus Tv, został zaatakowany przez innego mieszkańca swojej rodzinnej wsi Plutycze, nieopodal Bielska Podlaskiego. W wyniku incydentu 40-letni mężczyzna trafił do szpitala na badania głowy. Niemniej jednak, zdarzenie to wywołało poruszenie wśród lokalnej społeczności.

Sytuacja w Plutyczach zakłócona została przez gwałtowne zdarzenie, którego ofiarą padł popularny mieszkaniec – Andrzej Onopiuk. Jego postać jest doskonale rozpoznawalna w regionie dzięki udziałowi w telewizyjnym programie „Rolnicy. Podlasie”. Wydarzenia miały miejsce 22 sierpnia, a informacje o nich udostępniła miejscowa policja.

Sam Onopiuk zgłosił przypadki agresji fizycznej ze strony innego mieszkańca wsi. Początkowo jednak nie wydawało się, że potrzebuje on pomocy medycznej – według relacji zgłaszającego, został on uderzony w twarz, ale nie odniósł poważnych obrażeń.

Mimo takiego stanu rzeczy, Andrzej Onopiuk ostatecznie znalazł się w szpitalu w Bielsku Podlaskim na obserwacji i badaniach głowy. Lekarze chcieli wykluczyć potencjalne ukryte urazy. Po przeprowadzeniu niezbędnych badań jednak stwierdzono, że 40-latek nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń i mógł bezpiecznie opuścić placówkę medyczną.