Białystok: Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka zbliża się wielkimi krokami!

Piątkowe popołudnie to chwila, na jaką z niecierpliwością czekają wszyscy najmłodsi mieszkańcy Białegostoku. O godzinie 16:00 w Parku im. J. Dziekońskiej rozpocznie się piknik rodzinny, na którym pojawi się wiele fantastycznych atrakcji w ramach świętowania Dnia Dziecka. Na wydarzenie zaprasza Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego.

Już w najbliższy piątek o godzinie 16:00 przed „spodkami” Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku w Parku im. J. Dziekońskiej przy ul. św. Rocha 14 w Białymstoku odbędzie się wspaniały piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Jak oświadcza marszałek województwa podlaskiego, na festynie mile widziani są wszyscy mieszkańcy miasta i okolic, a w szczególności rodziny z dziećmi.

Iluzjoniści, sokolnicy, bańki mydlane i popcorn

W trakcie imprezy dzieci będą mogły korzystać z wielu znakomitych atrakcji i rozrywek, w tym również podziwiać pokazy iluzjonistów i sokolników oraz baniek mydlanych. Ponadto, do dyspozycji będą też kąciki artystyczne, atrakcyjne konkursy i zabawy, a także popcorn, lody, wata cukrowa i inne pyszne łakocie.

Piknik rodzinny, który odbędzie się 03 czerwca w Parku im. J. Dziekońskiej, początkowo miał odbyć się 01 czerwca. Jednak ze względu na obawę przed kiepską pogodą wydarzenie zostało przesunięte na najbliższy piątek na godzinę 16:00.

Być może zaciekawi Cię również, jak obchodzony jest Dzień Dziecka w Lublinie.

Wstęp na piknik rodzinny w Białymstoku jest bezpłatny.